Par mums Drukāt

Eiropas Biznesa Centrs ir bezpeļņas organizācija, kas sniedz finansējuma atbalsta programmas un konsultācijas maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Eiropas Biznesa Centra misija: veicināt uzņēmumu attīstību Latvijā un Latvijas uzņēmumu konkurētspēju Eiropas Savienības mērogā.

Eiropas Biznesa Centra uzdevumi:

  • Veicināt Latvijas Ekonomikas attīstību;
  • Sniegt atbalstu maziem un vidējiem uzņēmumiem Rīgā un reģionos;
  • Popularizēt mazos un vidējos uzņēmumus Eiropas Savienības mērogā;
  • Veicināt jaunu uzņēmumu rašanos Rīgā un reģionos.

Eiropas Biznesa Centra atbalsta programmas tiek realizētas, sniedzot maziem un vidējiem uzņēmumiem atbalstu mārketinga un interneta mārketinga jomās.

Informācijas Tehnoloģiju laikmetā viens no veiksmīga biznesa stūrakmeņiem ir interneta mārketings un uzņēmuma tēla veidošana interneta vidē. Jauniem uzņēmumiem it sevišķi uzņēmējdarbības sākuma fāzē, nepietiek resursu un profesionālo kompetenču efektīvas reklāmas un mārketinga stratēģijas izveidei un realizācijai. Pateicoties Eiropas Biznesa Centra profesionālajiem un zinošajiem speciālistiem, un sadarbības partneriem, Eiropas Biznesa Centrs spēj nodrošināt kvalitatīvus mārketinga un interneta mārketinga pakalpojumus.

Eiropas Biznesa Centrs realizē atbalsta programmas:

  • Jauniem uzņēmējiem (Rīgā un reģionos);
  • Maziem un vidējiem uzņēmumiem (Rīgā un reģionos).

Eiropas Biznesa Centrs izmanto savu plašo kontaktu tīklu biznesa vidē, sadarbojoties ar dažādām organizācijām, uzņēmumiem un partneriem Latvijā un visā Eiropas Savienībā.

Aicinām pieteikties mazos un vidējos uzņēmumus Eiropas Biznesa Centra realizētajai atbalsta programmai mārketinga jomā, aizpildot anketu un nosūtot uz Eiropas Biznesa Centra e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Eiropas Biznesa Centra eksperti izvērtēs pieteikuma atbilstību atbalsta programmas kritērijiem un sazināsies ar pieteikuma iesniedzēju.